Josef Vojtek na tiskovce Mefisto
Zdroj: Archiv Muzikál Mefisto
Pepo, nezlob se

ŽE BY MALÉR? Proč se Pepa Vojtek tak zákeřně mračí?

Rocker a zpěvák Pepa Vojtek (50) vzal hlavní roli v novém muzikálu. Nešlo ale přehlédnout jeho naštvaný výraz ve tváři. Co ho tak rozpálilo?

9 fotek
Na tiskové konferenci se sešla řada významných osobností, které mají se zmiňovaným muzikálem něco společného. Nechyběl zde proto ani muzikály protřelý Josef Vojtek, nebo autor libreta Zdeněk Zelenka. Když právě oni dva stáli na tiskovce blízko sebe, lidé si museli všimnout něčeho divného.

Pepa Vojtek se asi před médii přestal na chvíli kontrolovat, a tak měli všichni možnost vidět jeho naštvaný, možná lehce zadumaný výraz. Co asi Pepu trápí? Má obavy z blížící se premiéry nebo je v tom něco osobního? Pepa Vojtek má možná strach o svoji, v pořadí třetí, manželku Jovanku (38), která je v osmém měsíci těhotenství. Když vše půjde hladce, stane se brzy již popáté otcem. Snad vše dobře dopadne!

Divadlo Hybernia oslaví 10. výročí slavnostního otevření. Producent divadla se proto k této příležitosti rozhodl přijít s novým zpracováním klasického námětu ďáblovy nabídky v muzikálu Mefisto.

A co Vojtek prozradil z průběhu příprav na roli: „Texty se učím hlavně v autě nebo ve své pracovně brzy ráno cca od 5. do 6. hodiny ranní. To je doma ještě relativní klid. Celkovou dobu příprav od předání scénáře odhaduji tak na dva měsíce.“

Autor: bin

Diskuze