Z miláčka pruďasem

Zdroj z okolí královské rodiny šokuje: Princ Harry se změnil k nepoznání! Kam zmizel?

Ta tam jsou doby, kdy se o princi Harrym napříč světem mluvilo jako o černé ovci královské rodiny. Časy, kdy byl Harry (34) floutek, který nezkazil žádnou legraci, jsou dávno pryč. A za jeho novou odměřenou maskou prý stojí Meghan (37).

8 fotek
Princ Harry vždy platil za pohodáře, který si na nic nehraje a k lidem se i přes svůj urozený původ chová přirozeně a bezprostředně. Tohle jeho přátelské „já“ je ale prý už dávno minulostí a prsty v tom nemá mít nikdo jiný než jeho krásná žena, vévodkyně Meghan.

Tohle si myslí více lidí a jedním z nich, do se nebál říct svou zkušenost nahlas, je Duncan Larcombe, který prince zná už celá léta. Larcombe byl totiž deset let významným reportérem deníku The Sun a právě díky reportážím strávil s Harrym dost času a stihl ho tak poznat více než leckdo jiný. „Normální chlap uvězněný v královském světě. Na nic si nikdy nehrál, nebral se přehnaně vážně. Jenže teď ano,“ přiznal své zklamání z Harryho Larcombe pro deník The New York Post.

Z přátelského pohodáře se prý stal uzavřený muž, který si od většiny lidí drží patřičný odstup. A tahle změna měla přijít spolu s Meghan, která byla první, kdo Harryho dokázal zkrotit. Možná až moc... „Vždy se ke svým blízkým asistentům choval kamarádsky, a najednou je mrzutý, odměřený,“ tvrdí Larcombe, jehož slova potvrzují zvěsti o Meghanině nezdravém vlivu na vnuka královny Alžběty II.
 

Autor: bin

Diskuze