Jiří Pomeje a Andrea Pomeje - 3
Zdroj: Isifa / Facebook
Nesmí to vzdát

Zdrcující slova Jiřího Pomeje: Už nemám moc času! Nikdo neví, v jaké jsem situaci

11. 6. 2018

Herec Jiří Pomeje (53) sice porazil zákeřnou rakovinu, ale tím jeho vážný životní boj očividně neskončil. Prozradil totiž, že je na tom teď opravdu zle.

5 fotek
Za poslední rok a půl se herci Jiřímu Pomeje zhroutil celý život jako domeček z karet. Nejdříve bojoval se zákeřnou rakovinou hrtanu, kterou díky náročné operaci porazil, a vzápětí na to přišel rozchod s manželkou Andreou (30), holdování alkoholu a deprese.

Herec sice navštěvuje poslední týdny známého psychiatra Jana Cimického (70), ale jak se bohužel zdá, cesta ke štěstí a spáse to zatím není. Aspoň tomu nasvědčují Pomeje slova, ze kterých až mrazí. „Myslím si, že už moc času nemám, a pro rodinu chci peníze. Nikdo neví, v jaké jsem situaci,“ přiznal pro Expres.cz nešťastný Jiří. „Teď už je mi všechno jedno a chci jen, aby se měla dobře moje rodina,“ dodal herec.

Manželka Andrea se k Jiřímu už vracet neplánuje. Šancí, které mu dala, bylo už několik, a když zjistila, že ani zákeřná nemoc Jiřího nenapravila, jejich vztah ukončila. Naštěstí ale není jednou z těch zákeřných manželek, které se snaží ex partnerovi po rozchodu zatopit, a tak mu dokonce pomáhá dát svůj život zase dohromady a dovoluje mu vídat jejich čtyřletou dceru Aničku. Ta snad naštěstí nemá rozum z toho, co se kolem ní děje, a tak je ráda za každou chvíli s tatínkem Jirkou.
 

Autor: bin

Diskuze