Dara Rolins
Zdroj: Instagram
Jak to dopadlo?

Zdrcující slova Dary Rolins: Nevydařený odlet na Bali má další pokračování!

Před několika dny potkala Daru Rolins (45) velká nepříjemnost. Spolu s dcerou Laurou se chystala odletět na tradiční dovolenou na Bali, jenže kvůli platnosti pasu se jim to nepovedlo. Vzniklá situace se však dočkala brzkého rozuzlení!

6 fotek
Zpěvačka Dara Rolins létá každý rok v zimě s dcerou Laurou do Indonésie na Bali. Pohádková destinace je jejich oblíbeným útočištěm, a tak se nemohly dočkat, až nastoupí do letadla a odletí do teplých krajin. Jenže k tomu jaksi nedošlo! Lauřin cestovní pas měl o 14 dní kratší platnost, než je pro vstup na Bali potřeba mít. A tak nemohly do letadla a místo odletu spěchaly zažádat Lauře o nový pas.

A jak to celé dopadlo? „Sen se realitou může stát... Letímeeee! Když nám ráno zavolali, že Lolinky pas je ready, skákaly jsme na posteli, jak kdybychom vyhrály milion. Dobře si nás takto prohlédněte (v teplém oblečení, pozn. red.), protože odteď nás měsíc uvidíte už jen v plavkách!“ radovala se zpěvačka na letišti těsně před odletem.

Zpětně ještě ale zmínila ten nepříjemný pocit, když se s Laurou dozvěděly, že vysněné Bali možná nebude. Nezapomněla ani na poděkování! „Děkujeme všem, kteří s námi ten náš napínavý příběh tak upřímně prožívali. Cěním si vaší empatie. Vím, že se samozřejmě stávají i horší věci, ale dovča s princeznou, na kterou se těšíte celý rok, je pro nás tak zásadní zážitek... Představa, že nedopadne, je zničující. Máváme vám a doufáme, že byla pro některé z vás naše historka v některých ohledech možná i poučná,“ ukončila Dara tímto jejich příběh s nevydařeným odletem. Na podruhé se to ale už povedlo!
 

Autor: bin

Diskuze