Shannen Doherty - 4
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Držíme palce!

ZDRCUJÍCÍ FOTO: Brenda z Beverly Hills ukázala fanouškům, jak ji změnila rakovina

Shannen Doherty (44) alias Brenda z kultovního seriálu Beverly Hills 90210 bojuje s rakovinou prsu. Dnes jako jedna z mála celebrit ukázala fanouškům, jak vypadá realita boje se zákeřnou nemocí.

10 fotek
Smutnou zprávu, že jí byla lékaři potvrzena rakovina prsu, oznámila Shannen svým fanouškům minulý rok a statečně se pustila do léčby. Momentálně prochází další sérií chemoterapií, takže se musela smířit s tím, že přijde o své černé vlasy.

Husté kadeře začaly postupně vypadávat a tento týden se to už stalo neudržitelným. Brenda požádala kamarádku Anny Kortright-Shilstat, aby vzala nůžky a zbytky kdysi tak krásné ozdoby hlavy zkrátila do přijatelného stavu. Aby tak zakryla stále zřetelněji se rýsující lysiny. V úterý se o vše podělila se svými příznivci dojemnou sérií šesti černobílých snímků.

Kdysi tak populární herečka, která byla začátkem osmdesátých let idolem teenagerů po celém světě, navíc s kamarádkou zkoušela, jaký účes by ji při momentálním akutním nedostatku vlasů slušel nejvíce.

Ke snímkům napsala, že chce svým pozitivním přístupem ukázat podobně nemocným ženám po celém světě, že i s takovou nemocí se dá žít a že by se nikdy neměl ztrácet optimismus ani chuť do života.

Držíme palce!

Autor: der

Diskuze