Katie Sutterby - 9
Zdroj: facebook
Nejdřív svatba, pak pohřeb

Zdrcený muž pláče: Krásná manželka mu zemřela pouhé tři dny po svatbě!

Učitelka Katie Sutterby († 29) žila krásný život. Měla ráda své zaměstnání a dařilo se jí i v osobním životě. Všichni ji měli rádi, měla spoustu přátel a milovaného přítele. Jenže pět týdnů před svatbou přišla zdrcující diagnóza!

5 fotek
Lékaři Katie oznámili, že má rakovinu střev v konečném stadiu a že jí zbývají už jen měsíce života. Všemi oblíbená učitelka přitom neměla žádné příznaky a žila celý život velmi zdravě a sportovala. Až krátce před zjištěním diagnózy začala mít zažívací problémy.

Nikoho by ale v tu chvíli nenapadlo, že to je tak vážné. Když se Katie dozvěděla, že už jí příliš času nezbývá, její přítel Will Arnold (38) ji požádal o ruku. Není třeba říkat, že jejich svatba byla dojemnější než ostatní svatby. Svůj den si však pár užil a naplno a Will už na něj nikdy nezapomene.

Za pouhé tři dny ale Katie svůj boj s rakovinou prohrála. „Bylo to absolutně nečekané. Byla perfektně zdravá a bylo jí jen 29 let. Byla velmi aktivní, ráda běhala, vlastně to byla ona, kdo mě dostal k běhání a cvičení v posilovně,“ vzpomíná na svou manželku zdrcený vdovec, který se z její smrti nemůže vzpamatovat. Po svatbě měly přijít líbánky v Paříži, ale na ty už bohužel nedošlo...

Autor: niž

Diskuze