April Jones
Zdroj: YouTube.com
To bylo o fous

Šla na jídlo do fastfoodu! Najednou uslyšela hysterický křik ze záchoda. Když tam přiběhla, nevěřila vlastním očím!

Žena se byla nasnídat v oblíbeném řetězci s rychlým občerstvením, když v tom se ozval děsivý křik! To ještě netušila, co ji na záchodě čeká za drama.

Zdravotní sestra April Jones se byla nasnídat se svou maminkou Nancy v McDonaldu. Vše probíhalo poklidně do doby, než se ozval zoufalý řev. „Rozhlédla jsem se a uviděla, že křik přichází z toalet. Poté jsem k nim zahlédla běžet muže, který křičel, že je jeho žena těhotná.“

April neváhala a rozeběhla se ženě pomoct. Na zemi spatřila ležící rodičku Cathy Jordan. Žena rodila o měsíc dříve, než měla! Sestra věděla, že jestli chce miminko zachránit, tak musí ihned jednat. Položila pod ženu bundy a pustila se do práce. „Nandala jsem si rukavice a v tom už dítěti lezla hlavička, kolem které mělo šňůru,“ vzpomíná sestra. Dítě se sice dostalo na svět, ale nedýchalo.

V ten moment konečně přijeli záchranáři a pomohli dítěti od šňůry. Podali mu kyslík a odvezli ho sanitkou. Po celou jízdu matka křičela „Prosím, nenechávejte moje dítě zemřít!".
Naštěstí se záchranářům podařilo dítě zachránit. Jmenuje se Parker Jordan a dýchá o sto šest. Nebýt rychlého zásahu sestry, tak by se tomu tak nikdy nestalo. Není nad to, když je člověk ve správnou chvíli, na správném místě.

Autor: Beat

Diskuze