Zdeněk Pohlreich s kuchařkou Ládi Hrušky
Zdroj: Herminapress.cz
Ledy prolomeny?

Zdeněk Pohlreich podpořil kuchařku Ládi Hrušky. Co na to říká novácký kuchař?

Profesionální kuchař Zdeněk Pohlreich (57) zapózoval s kuchařkou "NEkuchaře" Ládi Hrušky. A to samo o sobě je už dost velké ocenění. Co na to novácký experimentátor říká?

6 fotek
Zdeněk Pohlreich, který patří mezi uznávané kuchařské veličiny České republiky, se vždy k experimentování Ládi Hrušky, který předvádí v praxi recepty televizních diváků, stavěl spíše kriticky. Při příležitosti otevření nového knihkupectví v centru Prahy však ukázal, že ho může i ocenit.

Co na to říká Láďa Hruška, který sám o sobě nikdy netvrdil, že je kuchařem ani se s Pohlreichem nesrovnával?

"Již po osmadvacáté říkám, že si jako NEkuchař Zdeňka Pohlreicha jako kuchaře vážím. Oba si ale jedeme tu svou show a hotovodvacet. Že pózuje s mou kuchařkou mi nevadí, má na ni svůj názor a ať je jakýkoliv, nikomu ho neberu. Podle Zdeňka jsem se naučil jedno jediné jídlo, které zvládnu i já a to je kuře na medu. Za to mu děkuju zase já, když bych ho měl taky veřejně pochválit."

Zdeněk Pohlreich hru Ládi Hrušky přijal a také on pro Super.cz přidal jeden komentář s nadsázkou. "Já si myslím, že to je jedna z nejcennějších gastronomických publikací vůbec. Její přínos je samozřejmě nepopíratelný. A on je hodnotným mužem. Je to gastronomický pán, který tu chyběl. Je dobře, že ho tu máme."

A co si o gestu Zdeňka Pohlreicha myslíte vy?

Autor: pul

Diskuze