Dostane se z toho

Zdeněk Macura poslal první zprávy z nemocnice! Jak na tom je? FOTO

Samozvaný zachránce Ivety Bartošové (†48) Zdeněk Macura byl ve čtvrtek dopoledne převezen do nemocnice s podezřením na mozkovou příhodu. Jak to s ním vypadá dnes?

7 fotek
Zdeněk Macura byl sám doma, když ve čtvrtek ráno vstal z postele a zjistil, že s ním není něco v pořádku. „Ráno jsem se probudil a skřípl jsem si ve spaní asi nějaký nerv, špatně se mi mluví, mluvím jako bych byl opilý, ale nic jsem nepil, pravá strana těla se mi hůře ovládá. Zavolal jsem sanitku,“ sdělil svým příznivcům na Facebooku.

Mnoho lidí mu v komentářích popřálo hodně zdraví a nezapomnělo k tomu stanovit i patřičnou diagnózu. „Jedná se zřejmě o slabou mozkovou příhodu,“ psali mu lidé, kteří se s podobnými příznaky už setkali. Jestli ale skutečně bylo tato diagnóza správná, není jasné. Každopádně od toho rána o sobě dal Macura vědět rovnou dvakrát.

„Miluji tě můj Bože. Ochraňuj všechny lidi,“ zněl Zdeňkův první status po osudném ránu. Co tím ale chtěl říct, není jasné. Možná jen chtěl svému okolí naznačit, že je z nejhoršího venku, čemuž ostatně nasvědčuje i dnešní vzkaz se zněním „Cítím se lépe“ a fotkami, které najdete v naší galerii.


 

Autor: bin

Diskuze