Využití ústní vody
Zdroj: Profimedia
To by vás nenapadlo

ZÁZRAK: Myli jste si někdy hlavu ústní vodou? Až zjistíte, co to dělá, zkusíte to také!

Mysleli jste si, že ústní voda dokáže jen udržet naše ústa čistá? Tak to jste pěkně na omylu!

Ústní voda je lidmi dost podceňovaná. Kromě toho, že je to ideální dezinfekce pro dutinu ústní, má i spoustu dalších skvělých využití. Zkoušeli jste si například ústní vodou někdy umýt vlasy? Ne? Tak to byste měli a to zvláště v případě, že trpíte na nevzhledné a otravné lupy.

Proč utrácet nesmyslné částky za drahé přípravky proti lupům, když stačí jen trocha ústní vody? Vmasírujte přiměřené množství do vlasové pokožky a nechte ji působit jednu minutu. Pak stačí vlasy umýt stejně jako jste zvyklí. Lupy by měly být pryč, pokud ale nedošlo k jejich úplnému zneškodnění, akci celou opakujte.

Kromě vlasů však může být ústní voda i užitečným pomocníkem například při úklidu záchodu, ano, v tomto případě se to finančně nevyplácí, ale pokud nemáte po ruce lepší prostředek, je to celkem přijatelná alternativa. Další skvělé využití ústní vody oceníte i v případě, že vám došel deodorant a vy nutně potřebujete mít okamžitě záruku, že nezačnete při sebemenším zpocení nepříjemně zapáchat. Vezměte si vatový tampon a pomocí něj potřete podpaží ústní vodou. A zápach je pryč! Znáte ještě další fígle, jak používat ústní vodu?

Autor: bin

Diskuze