Matka s dcerou
Zdroj: Twitter
Pěkný dárek

ZÁZRAK: Matka dala holčičce k Vánocům dvojče! Neuvěříte, jak to žena dokázala

Maminka přemýšlela, jaký dárek by asi dceři mohl udělat největší radost. Na co nakonec přišla? Na skutečně originální dárek! Dala malé Audrey její dvojče.

Jennifer a její manžel Tom nemohli mít vlastní děti, a tak si před lety adoptovali malou Audrey. Dívka byla u nových rodičů spokojená a o svoji minulost se nezajímala. Jenn s Tomem proto vymysleli, že by byl pěkný dárek pro jejich dceru, vypátrat něco a někoho z minulosti. Jennifer nejdříve pátrala na internetu a hledala staré fotky dětí k adopci. Nakonec matka našla, co hledala. Našla fotky malé Audrey a na jedné z nich byla s ještě jednou holčičkou.

Obě dívky si byly nápadně podobné a jí došlo, že jsou to dvojčata. Audrey měla dvojče, a tak manželé pátrali, kde se druhá dívka nachází. Nakonec zjistili, že čirou náhodou byla též dána k adopci do amerického Wisconsinu, kde žijí i oni. Neskutečná náhoda! Audreyi rodiče se rozhodli rodinu s dvojčetem jejich dcery kontaktovat.

Spojili se tedy s rodinou Rainsberryových a po krátké době se podařilo pro holčičky připravit neskutečné překvapení! Ani jedna nevěděla, že má někde na světě dvojče. Holky se spojily přes FaceTime a od té doby jsou stále v kontaktu. Rodiče se rozhodli nechat jim udělat testy DNA, aby se opravdu potvrdilo, že jsou dvojčata.

Autor: bin

Diskuze