Šikovné a praktické

Zabalila do trička kalhoty a spodní prádlo: Dokonalý trik se hodí úplně každému!

Patříte k těm, co bytostně nesnáší balení? Nejenom, že je zdlouhavé a náročné, ale někdy se zdá být i nemožné. Občas se totiž stane, že i když pečlivě složíte všechno oblečení, tak se do kufru prostě nevejde. Po zhlédnutí tohoto videa se vám to už nikdy nestane!

Z balení kufrů mají mnozí velkou hrůzu. Hodiny skládáte trička do přesných komínků, balíte ponožky do sebe a spodní prádlo se snažíte co nejvíce zmuchlat. I tak vznikne kolem kufru několik hromad oblečení, které se do něj prostě nevejdou.

Existuje však způsob, jak poskládat oblečení mnohem rychleji a navíc ušetřit místo. Nejdřív rozložte na zem tričko, na něj položte složené kalhoty, pak přiložte spodní prádlo a může se začít skládat. Na kalhoty se spodním prádlem položte rukávy. Poté na kraj hromádky přidejte ponožky a vše srolujte. Do vyčuhujících ponožek pak zabalte všechno prádlo a vznikne vám malá skladná rulička.

Takových ruliček narvete do kufru desítky a už nikdy nebudete muset řešit problém s místem. Z počátku se může zdát postup složitý, ale stačí ho dvakrát nebo třikrát zkusit a už nikdy nebude chtít balit jinak!
 

Autor: Beat

Diskuze