Zelí na prsou
Zdroj: Twitter
A je po trápení

ZÁZRAČNÉ: Co se stane s prsy, když na ně přiložíte kousek zelí? Zkuste a uvidíte!

Prsa trápí miliony žen na celém světě. Jejich velikost, tvar, plnost, ale pak jsou tu i zdravotní komplikace, které představují větší problém. Pokud trpíte bolestmi, tohle vám může štědře pomoct!

Prsa jsou naprosto nezbytnou součástí života všech lidí. Ženy s nimi kojí své děti, a zároveň slouží jako jedna z hlavních erotogenních zón. O tom, jak jsou oblíbená ženská ňadra u mužů, snad ani mluvit není třeba. Ženská ňadra jsou zkrátka symbolem zdroje potravy, krásy a sexu.

Prsa ale nejsou pouze zdrojem potěšení. Mohou také pěkně potrápit. Nyní není vůbec řeč o závažných onemocněních, to vypusťte z hlavy. Ono totiž taková bolest prsou před menstruací nebo v těhotenství, to také není nic příjemného. A Jak nepříjemný tlak a citlivá prsa řešit?

Babská rada říká, že si máte na prsa přiložit listy klasického zelí! Tato zelenina má totiž podle našich babiček hojivé účinky, a tak ji stačí přiložit na ňadra, ideálně vložit do podprsenky, aby pěkně drželo  zelíčkona svém místě. Jak na to? Postup je snadný! Hlávku zelí dejte asi na hodinku do lednice, aby listy byly dostatečně chladivé. Poté je propláchněte vodou a vložte, jak již bylo řečeno do podprsenky. Pak už stačí nechat dvacet minut a mělo by být po bolesti! Tak co, dámy, vyzkoušíte to?

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO: Playmate Petře sklouzl vrchní díl plavek a David měl ňadra v obličeji!

Velikost poprsí se mění každý měsíc! Víme proč
Rychlý trik, jak zvětšit prsa o TŘI ČÍSLA

Autor: bin

Diskuze