To muselo bolet

ZAŽILA PEKLO: Herečku Lindsay Lohan brutálně napadl její přítel a strhl jí šaty. Usvědčilo ho video

Je to venku! Za zamilovanými selfíčky Lindsay a ruského miliardáře Egora se ve skutečnosti skrývala hrubost a násilí. V exkluzivním videu je vidět, jak krutě se Jegor k herečce chová.

Pravda nakonec vždy vyjde na povrch. A díky ní je právě konec jedné, na první pohled velké lásky. Lindsay byla vždy velká průšvihářka. Drogy a alkohol byly jejím takříkajíc denním chlebem, a tak si tahle dětská hvězdička odseděla pár měsíců ve vězení za řízení pod vlivem návykových látek, byla na nejedné odvykačce a odmakala mnoho hodin veřejně prospěšných prací. Teď už to ale vypadalo, že se konečně uklidnila a plánuje se usadit.

Vztah s ruským miliardářským synkem Egorem Tarabasovem vypadal jako pohádka. Pohledný chlapec z ruské zbohatlické rodiny si chtěl problematickou Lindsay dokonce i vzít. To by však nemohlo nyní vyjít na povrch, jak se tenhle o sedm let mladší chlapec ve skutečnosti k herečce choval. Fyzické násilí mu rozhodně není cizí!

Už víckrát prý zasahovala policie. Například když Egor napadl Lindsay na balkoně jejího bytu v Londýně. Opilý je schopen nevídaných věcí a agrese ho nejspíš neopouští ani v bdělém stavu. Americký server Radar Online zveřejnil na svých stránkách video, kde si pár "užívá" dovolenou na řeckém ostrově Mykonos. Egor udělal Lindsay žárlivou scénu, když jí chtěl prolustrovat telefon. Ona si to však nenechala líbit, vzala snoubenci jeho mobil a vyhodila ho z auta na pláž. Následně pak pro něj běžela, ale Egor jí byl v patách a z herečky chtěl dostat mobil zpět za každou cenu. Skočil po ní, zkroutil jí ruku a násilím jí ho za křiku "Dej mi můj telefon!" vytrhl. Takhle by se muž k žádné ženě chovat neměl, což ví i Lindsay, a s agresorem se konečně rozešla. Podívejte se sami na šokující video!

Autor: bin

Diskuze