Viktoria Povesma - 1
Zdroj: facebook.com
Krutá smrt

Zavražděná studentka Viktorie (†20) si prožila před smrtí peklo: Její hlavu našli v botanické zahradě!

Viktoria si vyšla večer s kamarády užít si trochu zábavy. Jenže najednou zmizela a po tomto večeru ji už nikdo neviděl. Po dlouhém pátrání ale vyšetřovatelé přece jen něco našli. Dívčinu hlavu!

5 fotek
Krásná mladá studentka Viktoria Povesma měla před sebou celý život. Jenže osudným se jí stal večer, kdy si chtěla vyrazit se svými kamarády do města Tomsk. Měli třídní sraz. Dívka odešla z domova v sobotu večer a v neděli se už nevrátila. To bylo rodičům divné.

Rodina měla o Viktorii logicky strach. Pak se ukázalo, že ani na sraz se spolužáky už nedorazila a nikdo z kamarádů o ní nic nevěděl. A tak vše nahlásili na policii a po dívce se spustilo velké pátrání. Jenže příběh se šťastným koncem se nekonal.

Dívčino tělo nalezeno nebylo, za to kriminalisté objevili její hlavu v místní botanické zahradě. Nakonec se jim podařilo vypátrat i devětadvacetiletého vraha, který se k činu doznal, a dokonce z něj dostali u výslechu i to, že dívku před smrtí brutálně znásilnil. Podle záznamu trestního rejstříku to nebylo zdaleka poprvé, kdy muž sexuální zaútočil... Škoda mladého života...

Smrt dítěte, ztráta nejtěžší. Jak žít dál po obrovské tragédii?
VAŠE PŘÍBĚHY: Dvě úmrtí v rodině během jediného roku

Autor: bin

Diskuze