Simona Krainová - 4
Zdroj: Profimedia / facebook
To se někdo má...

ZÁVIST: Simona Krainová v objetí světového sex-idola! Který bouřlivák leze modelčině manželovi do zelí?

Topmodelka Simona Krainová sice oslavila 44. narozeniny, ale to nemění nic na tom, že je stále pekelně sexy! Do oka padla i jednomu z největších hvězd a idolů, který má miliony fanynek po celém světě.

12 fotek
Simona Krainová je v dnešní době nejen stále aktivní na poli modelingu, ale zároveň je starostlivou a pečující matkou dvou synů - Maxe (6) a Bruna (4) a milující manželkou podnikatele Karla Vágnera ml. (41). Před několika dny oslavila 44. narozeniny, a tak nutno konstatovat, že obávaná padesátka se nezadržitelně blíží.

Ačkoliv se modelka oficiálně hlásí k chirurgickým zákrokům, protože spolupracuje s prestižními estetickými a plastickými chirurgiemi, musí se nechat, že stárne s grácií a vypadá naprosto výborně. To si nejspíš uvědomil nejen její manžel, ale i hvězda světového formátu, které to nedalo a spolu s modelkou si udělali slušivé selfie. A o koho že se jedná?

Simoně se podařilo ukořistit fotku s fotbalovou téměř-legendou Davidem Beckhamem (41). Modelka se totiž aktuálně nachází v evropské metropoli lásky - v srdci samotné Paříže. Zde potkala bývalého fotbalistu, který se může pyšnit tím, že má doma za manželku bývalou "Spajsku" Victorii Beckham (42). Ta je sice krásná, ale na slovanský půvab české topmodelky nemá ani ona! A tak těžko říct, jak moc velká jiskra během setkání přeskočila... Foto se známým fotbalistou ale jistě mnoho lidí blondýnce závidí!

Autor: bin

Diskuze