Muž roku 2013 - 2
Zdroj: oficiální zdroj
Muž roku 2013
Už máte svého favorita?

Dámy, zbystřete! Toto jsou krasavci, kteří se utkají o titul Muž roku 2013

Témata / Muž roku, soutěž, Krása

A je to venku! Dvanáctka finalistů soutěže Muž roku 2013 je známa a každý si tak může pomalu vyhlédnout svého favorita. A že je z čeho vybírat. Tento rok se přihlásilo neuvěřitelných 777 mužů!

Na tiskové konferenci k soutěži Muž roku 2013 bylo v oblíbené pražské kavárně poprvé představeno všech dvanáct finalistů. Ti se na konci srpna utkají o titul nejkrásnějšího muže. "Tento ročník bude mimořádný v tom, že už máme pouze české finalisty. Vybírali jsme ze 777 mužů ze všech koutů republiky. Ta úroveň letos byla velmi vysoká," prozradil pořadatel již 14. ročníku David Novotný.

Muž roku 2013

Finalisty momentálně čeká koloběh příprav. Na finále soutěže předvedou nejen svá těla v prádle, ale stále zůstává i oblíbená volná disciplína. "V červenci čeká kluky soustředění, kde je pan Jan Přeučil bude učit mluvit a správně artikulovat. Se mnou se budou učit choreografii, budou dělat rozhovory, upoutávky atd. Myslím si, že letos jasný favorit není, podle ohlasů lidí tato dvanáctka vypadá nejlíp za poslední léta," prozradil režisér finálového večera Rostislav Janků.

Další celebrita bojuje s povodněmi: Yvettě Blanarovičové voda ničí bydlení

Muž roku 2013

Finalisté teď mají několik týdnů na to, aby ukázali to nejlepší, co v nich je. Řada z nich vnímá tuto soutěž jako velkou šanci, pro některé je to dokonce první zkušenost s modelingem. "Do soutěže mě přihlásila kamarádka, tak jsem si řekl, že to zkusím. Jdu si to prostě užít! Připravuji se zejména cvičením, čtyřikrát týdně přímo s fitness trenérem a k tomu ještě běhám," svěřil se finalista Ondřej Petrák.

Muž roku 2013

Finálový večer se jako každý rok uskuteční v Náchodě 23. srpna. Moderátoři budou letos tři - Monika Marešová, Eva Decastelo a Lukáš Hejlík, kterého diváci znají ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. V porotě usedne například zpěvačka Míša Nosková, Kamila Nývltová nebo Jan Bendig. Tento rok je připraveno i mnoho překvapení, na finále zavítá exkluzivní host, jehož jméno se zatím tají a dorazí i nejkrásnější muž planety Ali Hammoud z Libanonu. Už teď je jasné, že se bude na co dívat...

Muž roku 2013

Autor: bar

Diskuze