Natalia Oreiro - 2
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Divoký anděl

GALERIE: Natalia Oreiro se po dlouhé době ukázala na veřejnosti a všem spadla brada! Takhle krásná snad ještě nebyla

Pamatujete si na krásnou Natalii Oreiro alias Milagros ze seriálu Divoký anděl? I když uběhlo 17 let od natáčení, stále je královnou filmových festivalů.

5 fotek
Uruguayská herečka a zpěvačka Natalia Oreiro se ve světě proslavila coby divoká dívka Milagros v telenovele Divoký Anděl. Po pár dílech si získala srdce všech diváků. Od natočení posledního dílu uběhlo bezmála 17 let. Čas se na kráse této herečky však rozhodně nepodepsal. Naopak, na každou akci, kam přijde, je doslova ozdobou večera.

Naposled dala své tělo na odiv na filmovém festivalu v Moskvě. V bílé róbě vynikla její neuvěřitelná postava. Opravdu jen málokdo by této krásce tipnul, že jí táhne na čtyřicet. Ruku na srdce, ne každá žena by měla v Nataliiných letech odvahu na tak hluboký výstřih. Její manžel Ricardo Mollo má být opravdu na co hrdý!

A co dělá hvězda telenovely dnes? Už v září se do kin dostane autobiografický film Gilda, kde ztvární hlavní roli. Film pojednává o argentinské zpěvačce, která tragicky zesnula. Natalia Oreiro k filmu dokonce přezpívala velký hit No me arrepiento de este amor. Fanoušci se mají rozhodně na co těšit!

 

 

 

 

 

Autor: vsa

Diskuze