Na vodě - Luděk Sobota - 8
Zdroj: TV Nova
Už v neděli

Zástava Luďka Soboty: Na vodě zkolaboval!

Sauna je sice výborná věc, ale nic se nemá přehánět. Delší pobyt v přehřáté místnosti může být nejen nezdravý, ale také smrtelně nebezpečný!

9 fotek
Už v neděli ve 20:20 startuje na televizi Nova desátý díl českého komediálního seriálu Na vodě. Projekt režiséra Milana Cieslara je zasazený do krásného prostředí zátoky plné lodí i hausbótů, a pyšní se skvělým hereckým obsazením.

V hlavních rolích diváci uvidí Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

V nedělním díle budou diváci mimo jiné sledovat i cestu Bohouška (Oldřich Kaiser) za přeplaváním kanálu La Manche. Hugo (Lukáš Langmajer) zařídil Bohouškovi volné vstupy do krytého bazénu a tak žije v tom, že Bohoušek pilně trénuje a jeho fyzička bude lepší a lepší. Nicméně i tak se rozhodne společně s režisérem (Luděk Sobota) vše zkontrolovat.

Obrovským překvapením pak pro ně bude, když Bohouška nenajdou v bazénu, ale zjistí, že celou dobu trávil na masážích a v relaxační zóně. Během času, kdy bude Hugo s Bohouškem řešit tento velký problém, se režisér rozhodne odpočinout si v sauně. Bohužel po chvíli ho tam najdou v bezvědomí. Okamžitě volají záchrannou službu a dozvídají se, že prodělal srdeční příhodu. Podaří se ho zachránit?

Sledujte seriál Na vodě už dnes ve 20:20 na Nově.

Autor: red

Diskuze