Tvoje tvář - třetí epizoda - 10
Zdroj: TV Nova
Gratulace

ZASLOUŽENÝ VÍTĚZ: Honza Révai bodoval v Tvojí tváři! Byl lepší než originál

V sobotu večer jste mohli vidět třetí epizodu Tvojí tváře. Jejíž vítězem se tentokrát nestal nikdo jiný než Honza Révai! Ten předvedl opravdu hromující výkon.

4 fotky
Jan Révai vystoupil v třetí epizodě show Tvoje tvář má známý hlas jako zpěvák Jason Derulo s písní If I'm Lucky. Takového profesionála jako je Honza ale náročné pohybové i pěvecké vystoupení nijak nerozhodilo a naopak se popral s touto výzvou nad očekávání dobře.

„Honzo, já tě nenávidím!“ reagoval s nadsázkou porotce Aleš Háma, který tím chtěl paradoxně vyjádřit obdiv k pohybovému nadání Révaie. „Sám Jason Derulo by to takhle udělat nezvládl!“ dodal Janek Ledecký, který narážel na to, že v klipu je sice Derulo výborný, ale kdyby měl vystoupit na pódium jako Honza, tak dobře by skloubit náročný tanec se zpěvem nedokázal.

Honza Révai zvítězil s počtem 31 bodů a odrazil se tak ode dna v rámci celkových výsledků. Hned za ním se umístila s 26 body Eva Burešová. Svoji výru v hodnotě 25 tisíc korun, kterou do soutěže věnovala Nadace Nova, věnuje Révai Sdružení pěstounů Polárka, které se stará o pěstounské rodiny s dětmi.

Třetí epizodu Tvojí tváře najdete ZDE na NovaPlus!

Autor: bin

Diskuze