Emilia Clarke - 5
Zdroj: oficiální zdroj
Muži slintají, ženy závidí...

NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENA SVĚTA! Prestižní ocenění získala slavná herečka. Tyhle žhavé snímky vám vyrazí dech!

Která hvězda byla vyhlášena nejkrásnější ženou světa za rok 2015? Kdo se může pyšnit titulem nejžádanější krásky? Možná vás ta volba překvapí.

12 fotek
Je sex-symbolem nejen jako za bouře zrozená Daenerys Targaryen, ale i když je sama sebou. Herečka Emilia Clarke se stala nejvíc sexy ženou světa. A právem! Přesvědčte se sami...

Kdo by to byl řekl, že britské herečce Emilii Clarke pomalu táhne na třicet, že? Právě v říjnu oslaví herečka své třicáté narozeniny. Čas je sice neúprosný, ale nádherná Emilia zraje jako víno, a je snad čím dál krásnější. O tom už přesvědčila nejen fanoušky seriálu Hry o trůny, kde se v nejedné scéně nestyděla ukázat "v rouše Evině".

Emilia se určitě nemá za co stydět, a tak není divu, že její krásu ocení mnoho fotografů, kterým se její dokonalé křivky fotí skutečně samy. Její nadměrný sex-appel ocenili i čtenáři amerického pánského magazínu Esquire.

Časopis každoročně vyhlašuje anketu, kde čtenáři hlasují dle svých preferencí. Emilia ji vyhrála, a stala se tak "Nejvíc sexy ženou světa za rok 2015". Nechala za svými zády krásky jako jsou Scarlett Johansson nebo Jennifer Lawrence. Podívejte se na neskutečně žhavé snímky, které vás utvrdí v tom, že Emilia vyhrála ocenění skutečně zaslouženě!

Autor: bin

Diskuze