Finalistka SuperStar Sabina Křováková - 16
Zdroj: facebook.com
SuperStar Alkohol v tom nebyl

Záplavy zasáhly i vítězku SuperStar: Křováková kvůli vodě nepřijela do ranního vysílání

Měl to být její první rozhovor jako nové SuperStar Česka a Slovenska, místo toho v dešti marně čekala na taxík. "Kvůli záplavám se ke mně nedostal," stěžuje si Sabina Křováková.

V populární Snídani s Novou tak seděl osamocený Štefan Pčelár, který skončil na druhém místě. Po finálovém večeru SuperStar zvolil totiž zcela jinou strategii přípravy na druhý den. Zůstal na party všech superstáristů (kromě dlouhé pauzy, kdy o něm nikdo nevěděl - VÍCE ZDE), bavil se do rána, a poté šel rovnou do televizního studia. Jednoduše spánek vyrušil.

Sabině Křovákové však nepomohla ani euforie z vítězství a po čtvté hodině se odebrala trochu vyspat na vilu SuperStaristů, která je z Barrandova půl hodiny cesty autem. A zpátky se už nedostala.

I SuperStar zasáhly povodně: Sabina se bojí o rodinu!

Spekulace některých novinářů, že nedorazila, protože to přehnala s alkoholem, se smíchem odmítá. "Opilá jsem nebyla, jen hodně unavená," popisuje dvacetiletá vítězka Nové éry SuperStar. "Nechala jsem se odvést do postýlky a zpátky jsem se už nedostala," popisovala Křováková, která do televize Nova dorazila až před polednem, aby odpovídala čtenářům na chatu.

ČTĚTE TAKÉ:

ŠTEFAN PČELÁR: Kdyby se hodnotil hlas, byli ve finále Šafo a Veronika. ROZHOVOR
Scalexova GrandGilotina: Čím Sabča porazila Itcha?
Víme, co Itcho chystá po SuperStar! ROZHOVOR

Maminka Sabiny Křovákové: Nevím, jak se dostanu za svou dcerou! Všude je voda!
Míša Nosková: Povodeň ve Štěchovicích nás úplně odřízla od civilizace

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE. Předchozí díly SuperStar najdete na VOYO.

Autor: ham

Diskuze