Tomáš Řepka s Kateřinou Kristelovou
Zdroj: Instagram/Gold Planet Vestec
Že by?

Zamilovaný Řepka s Kristelovou: Luxusní svatba na Hluboké!

Je to sotva pár měsíců, co bývalý fotbalista a známý bouřlivák Tomáš Řepka spolu s Kateřinou Kristelovou přestali tajit svůj vztah. Z počátku tomu nikdo nevěřil, ale láskyplné fotky na sociálních sítích dokazují, že jim to vážně klape - například ty svatební!

7 fotek
Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová jsou od počátku pro média kontroverzním párem, kterému nikdo nechtěl věřit. Oni však ale dennodenně dokazují, že jejich vztah není pouze výplodem PR a vlastní propagace, ale skutečnou láskou.

Několik posledních dní byla spolu zamilovaná dvojice v Itálii, kde si užívali jeden druhého, dobrého jídla a romantiky, jak se patří. Zpět se ale podle informací Super.cz vrátili se stejnými prstýnky na ruce. Blondýnka slavného sportovce však situaci komentovat nechtěla a jen potvrdila, že prstýnky jsou skutečně stejné. Jestli nějak prstýnky souvisí s případným sňatkem, tak není dosud zřejmé.

Po návratu do reality ale pár čekal další příjemný program - krásná svatba na jihočeském zámku Hluboká! Zatím sice ne jejich, ale Kateřininy kamarádky Kateřiny Votavové, které Řepku na místě představila jako svého ženicha. To nasvědčuje tomu, že na romantické dovolené v Římě došlo minimálně k zásnubám, pokud ne přímo ke svatbě. Jestli je tomu opravdu tak, tak to tedy hvězdný páreček rozhodně nezahálel...

Kristelová: Kazma není pro ni, myslí si okolí!
Proč nechce Kateřina Kristelová druhé dítě?

Autor: bin

Diskuze