Monika Bagárová - 1
Zdroj: Instagram
Čas letí

FOTO: Monika Bagárová se pochlubila snímkem, na kterém dělá s partnerem to, co mají nejraději

15. 5. 2017

Monika Bagárová (22) je momentálně zamilovaná až po uši. Zpěvačka se pochlubila fotkou, kde je se svým současným přítelem. Fotka je stará deset let. Kde se ti dva poprvé potkali?

7 fotek
Není tomu tak dávno, co se zpěvačka Monika Bagárová dostávala z rozchodu se svým přítelem, se kterým žila za velkou louží. Každému musí být hned jasné, že taková kráska jako Monča nezůstane dlouho sama. A je tomu tak. Před dvěma týdny se Bagárová pochlubila s tím, že je zamilovaná až po uši a prý by se nebránila ani svatbě.

Zpěvačka však své fanoušky tak trochu napíná. Do společnosti se svým milým totiž zatím nevyrazila a na svých sociálních sítích sice sdílí společné fotky, nicméně nikde není jejímu novému partnerovi pořádně vidět do tváře. Je to záměr? Těžko říct…

Přesto to však krásná zpěvačka nevydržela a svým příznivcům poodhalila alespoň něco ze svého mileneckého vztahu. Na svém Instagramu zveřejnila archivní fotku z roku 2007, na které je se svou dětskou jazzovou kapelou. A právě tady se poprvé se svým miláčkem setkala! „A pak jsme se potkali znovu. Hudba a láska jsou dvě stejné věci. Můj bubeník. Konečně se cítím kompletní,“ napsala Monča k roztomilé fotce z dětství. Je to snad osud? Nebo náhoda? Důležité je, že Monika zase šťastná. Snad jim to spolu dlouho vydrží a možná dojde i na zmiňovanou veselku.

Autor: mic

Diskuze