Brie Elizabeth a Matthew Benfel - 12
Zdroj: facebook
Lásce neporučíš

Zamilovali se dřív, než se konečně setkali. Neuvěřitelný příběh páru fascinoval svět!

Láska si vždy najde cestu. Důkazem je neuvěřitelný příběh mladého páru, kterému osud skutečně přál. Po celý život na sebe vzájemně naráželi a náhoda nakonec vzala za své. Stalo se, co se stát mělo. Ale co všechno tomu po dlouhá léta přecházelo?

9 fotek
Osmadvacetiletá Brie Elizabeth pochází z anglického venkova, kde jen pár kilometrů opodál vyrůstal i dnes již jednatřicetiletý Matthew Benfell. Přestože vyrůstali na jednom místě, nesetkali se až do svých šestnácti let. Teprve na střední škole ho Brie poprvé uviděla. „Viděla jsem, jak Matthew chodí po škole s těma jeho modrýma očima a vínovou koženou bundou. Neměl tušení, kdo jsem,“ popisuje Brie své pocity ze středoškolských let. A protože byla příliš plachá, nikdy se neodvážila ho oslovit.

Brie šla poté na dramatickou školu v Londýně a jednoho dne vystupovala v populární televizní show. Tehdy ji čirou náhodou uviděl Matthew, který právě studoval grafický design na Notthingam Trent University. Tvář na obrazovce mu přišla povědomá, zabrousil tedy na facebook a přidal si Brie do přátel. Kvůli práci na odlišných místech světa se ale nedokázali nikdy sejít, a tak zpočátku zůstalo jen u přání k narozeninám a několika trapných konverzací na chatu.

Vše se změnilo 22. března 2014. „Zkrátka to takhle přešlo od zpráv k telefonování, k posílání videí, k hovorům přes Skype, k psaní zamilovaných zpráv, a pak, o čtyři měsíce později, jsem následovala své srdce a koupila si letenku z LA do Sydney,“ vzpomíná Brie. Na mezinárodním terminálu v Sydney se tak vůbec poprvé setkali. „Moji přátelí si mysleli, že jsem blázen, když cestuju přes půlku světa, abych se setkala s mužem, kterého jsem nikdy předtím blíž neviděla,“ popisuje Brie reakce ostatních. Není ale pochyb o tom, že udělala správně. O tři roky později ji Matthew právě na letišti v Sydney, kde se poprvé setkali, požádal o ruku! Pár je stále zamilovaný a jejich příběh dává lidem naději.

Autor: ryn

Diskuze