Anna Kadeřávková a Johan Mádr - 11
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Konec mladé lásky

Zamilovali se do sebe, když spolu hráli v Ulici: Teď se Anna Kadeřávková a Johan Mádr rozešli!

12. 7. 2018

Představitelka Roziny ze seriálu Ulice, Anička Kadeřávková (20), se během natáčení seznámila s hereckým kolegou Johanem Mádrem (23) coby Richardem Weberem. V seriálu si zahráli zamilovaný pár a nakonec se spolu dali dohromady i v reálném životě. Vztah trval dva a půl roku. Teď je ale konec.

17 fotek
Oba herci svůj rozchod oznámili na sociální síti ve středu večer. "Je před náma poslední společnej krok, kterej nás dva čeká udělat a tím to všechno ukončit a uzavřít. Chystali jsme se na to dlouho, ale dávali jsme si opravdu spoustu času na to, abychom se oba měli možnost uzdravit a nechat v poklidu vsěchno vstřebat a promyslet bez zájmu kohokoliv trětího. Chce to čas, spoustu času. Ostatně, kdo si tím prošel, tak chápe. A včera jsme se s Johanem shodli na tom, že nadešel čas na poslední část tohohle všeho, kdy to chceme dát vědět veřejně - vám," napsala na Instagramu Anička.

Údajně už se rozešli před nějakým časem, avšak kvůli spekulacím a šířícím se klepům, se nyní, po společné dohodě, rozhodli vše veřejně uvést na pravou míru. "Je potřeba to brát jak to je, a proto bych vám všem ráda vyjasnila spekulace a dotazy z posledních několika týdnů jednou jedinou větou: Já a Johan jsme se rozešli. Už nějakou dobu netvoříme pár," napsala a poděkovala všem jejich příznivcům za to, že byli součástí jejich společné cesty.

"Rozešli jsme se v dobrém, i nadále toho máme spoustu společného (od práce až po osobní život), jen už nejsme partneři, ale hezký pouto mezi námi trvá dál. Všichni určitě sami nejlíp víte, jak citlivý téma tohle je a jak to bolí, když se dva lidi po tak dlouhý době rozdělej. Děkuju tedy všem za to, že respektujete naše soukromí a náš osobní život a to, že nechceme a nebudeme rozebírat “proč, jak a kdy” se tohle v našich životech odehrálo. Chtěli jsme vám to oznámit, protože jednou to přijít muselo a navíc celou tu dobu jsme sdíleli kousky našeho života i tady online s vámi. Proto nám přišlo fér se s vámi podělit i o tuhle poslední věc," zakončila Anna s tím, že vztah s Johanem Mádrem stál za to.

K rozchodu se ve stejnou dobu vyjádřili Mádr. "Bylo to naprosto úžasnejch dva a půl roku s touhle blondýnkou... tolik zážitků, tolik procestovanejch zemí, tolik krásnejch emocí. Občas si pak člověk říká, že to za to nestojí, že láska bolí a bla, bla, bla. To je kravina, nevěřte tomu, stojí! Nelituju ani jediný vteřiny a vám všem, co jste nám tolik fandili, jsem vděčnej. Bylo krásný sledovat, jak moc nám to přejete," napsal herec s tím, že s Aničkou zůstávají dobrými kamarády, kteří si nic neprovedli, avšak oba cítili, že jim spolu už není tak dobře,jako dřív.

Autor: mk

Diskuze