Zaměstnanci v obchodě objevili vzkaz na krabici s plyšákem - 1
Zdroj: facebook.com
Dojemný příběh

Zaměstnanci v obchodě objevili vzkaz na krabici s plyšákem. Po přečtení medvěda hned zabavili!

Zaměstnanci supermarketu si všimli, že je jeden z plyšových medvědů v krabici. Posléze objevili i vzkaz, který byl na krabici napsán propiskou...

3 fotky
Malý školák z Velké Británie Leon Ashworth zanechal srdceryvný vzkaz v obchodě poté, co mu maminka sdělila, že mu nemůže koupit hračku v podobě plyšové pandy a musí počkat až do další výplaty.

Chlapec to nesl těžce a odmítal pandu vrátit... Maminka zatím nakupovala dál a ani si nevšimla, co mezitím chlapec vymyslel. Leon našel větší papírovou krabici, dal do ní medvěda a vzal si propisku. Tou pak na krabici napsal vzkaz: „Moje máma neměla dostatek peněz, aby mi koupila pandu, takže mi ji koupí 15. června. Takže plyšáka prosím nekupujte, protože jinak budu smutný a budu plakat. Děkuji moc. Nadějný budoucí majitel.“

Zaměstnanci v obchodě v následujících dnech objevili Leonův vzkaz a byli z něj tak dojatí, že hračku koupili. Poté na facebooku zveřejnili příspěvek, ve kterém chlapce hledali. Jeho maminka Debbie, která pracuje na jednotce intenzivní péče, příspěvek spatřila a dohodla se se zaměstnanci, že si pandu se synem vyzvednou.

„Nejdřív jsem na ten příspěvek vůbec nekliknula, ale pak jsem si uvědomila, že to byla ta samá panda, kterou Leon chtěl. Neřekl mi, že na krabici napsal vzkaz. Když jsem pak řekla Leonovi, že mu ho zaměstnanci koupili, rozplakal se,“ sdělila dojatá Debbie pro Liverpool Echo.

Autor: niž

Diskuze