Luděk Sobota
Zdroj: TV Nova
Naštěstí nic vážného

Luděk Sobota je po operaci. Ve střevech mu našli nádor!

Herec Luděk Sobota (73) má zdravotní problémy! Při chirurgickém zákroku mu byl nalezen nádor ve střevech. Původně banální operace se tak ubrala nečekaným směrem...

Oblíbený herec a bavič Luděk Sobota, který v poslední době exceloval v seriálu Na vodě na TV Nova zažil velmi krušné chvíle. Dlouho ho bolelo břicho, proto musel navštívit lékaře. Ten zjistil, že má herec v břiše pořádnou kýlu, a musí být co nejdřív operován.

Luděk nemohl dělat nic jiného, než jít pod kudlu, a nechat si kýlu odstranit. Při operaci ale nastaly komplikace. Operující lékař zjistil, že kýla prorostla až do střev, která se v důsledku toho uzavřela, a stala se neprůchodná. Proto museli lékaři zasáhnout i do střev, aby kýlu odstranili. Co ale našli, nikdo nečekal. Herci byl ve střevech objeven nádor!

Herec podstoupil zákrok 16. května v nemocnici Na Homolce. Než se dozvěděl, jaká bude další diagnóza, přiznal, že byl velmi nervózní. Naštěstí při něm stáli všichni svatí, a ortel byl nakonec milosrdný. Nádor je nezhoubný!

I přes relativně šťastný konec prý ale není Luděk v nejlepší kondici. Ani po operaci mu některé potíže nezmizely, a tak jen může doufat, že se to ještě samo alespoň trochu zlepší. Nezbývá nic jiného, než mu držet palce a popřát brzké uzdravení!

Autor: bin

Diskuze