Kačer Donald
Zdroj: oficiální zdroj
Zajímavé

Zajímalo vás někdy, proč Kačer Donald nenosí kalhoty? Tohle může být důvod

Napadlo vás někdy, proč postavička Donalda z animovaného filmu Kačer Donald od Walta Disneyho nenosí kalhoty, i když zbytek těla má oblečený? V průběhu let se na tohle ptalo mnoho lidí. Teď možná konečně známe skutečný důvod.

Ve vesmíru existuje několik nevyřešených záhad. A mnoho z nich je dokonce i v televizních seriálech. Lidé se občas například ptají, proč Superman nosí spodní prádlo přes kostým.

Když jsme u tohoto tématu, možná bychom se rádi dozvěděli také, proč Kačer Donald, roztomilá kreslená postavička od Walta Disneyho ze stejnojmenného filmu, nenosí kalhoty, ačkoliv má zbytek těla oděný. V průběhu let si tuto otázku položilo mnoho lidí.

Mnoho lidí se také pokusilo popsat svou teorií, ale důvody nebyly dostatečně přesvědčivé. Zdá se však, že se nyní objevilo smysluplné vysvětlení. Uživatel Twitteru @rajandelman nedávno vysvětlil, proč podle něj Donald nemá kalhoty. "Kačer Donald nenosí kalhoty, protože by zasahovaly do výroby preenového oleje, vytvořeného v žláze na jeho zádech. Ten totiž činí jeho peří odolné vůči vodě, jako u ostatních kachen," napsal. Překvapením je, že jeho tweet vyvolal velkou diskusi a zdálo se, že lidi dost přesvědčil a byli nadšeni, že konečně znají důvod.

Autor: mk

Diskuze