Adam zemřel na brigádě
Zdroj: facebook
Kde je pravda?

Záhadná smrt maturanta Adama (†19), který zemřel na brigádě: Nečekaný zvrat!

Po dvou týdnech, kdy maturant Adam (†19) náhle zemřel, se objevily nové skutečnosti. Meningitida, o které se stálo mluvilo, že mohla za jeho smrt, to nebyla!

Rodiče Adama, který si přes léto vydělával peníze na brigádě v restauraci ve Slnečných jezerech na studia v Dánsku, si stále kladli otázku, co zapříčinilo jeho smrt. Podle vyjádření jeho otce to měla být meningitida. Úřád veřejného zdravotnictví však tuto teorii v pondělí vyvrátil!

Adam pracoval jako obsluha u venkovního grilu ve zmiňovaných Slnečných jezerech na Slovensku. Jednoho večera se mu najednou udělalo nevolno, a proto si šel ihned po práci lehnout na ubytovnu. Ráno už byl bohužel nalezen v kritickém stavu. „Zabila ho meningitida, ale zatím nevíme, jaký druh. Jsem záchranář a pomáhám druhým, ale vlastnímu synu jsem pomoct nedokázal. Nemohl jsem být s ním, když ještě byla šance. Do smrti se budu ptát, proč právě on a kde se nakazil?“ řekl dle Nového Času se slzami v očích otec Miroslav.

Rodiče netrpělivě čekali na výsledky z laboratoří, kde se měla jasně potvrdit příčina Adamova úmrtí. Nyní už víme jistě, že meningitida to nebyla. „Onemocnění způsobené bakterií Neisseria meningitidis se po vyšetřeních v Národním referenčním centru pro meningokoky nepotvrdilo,“ sdělila Novému Času mluvčí Úřadu veřejného zdravotnictví.

Všechny výsledky vyšetření byly poté poslány na příslušné patologické pracoviště, které udělalo soudní pitvu a čeká se na přesné vyhodnocení a určení příčiny smrti. Stále tedy není jisté, co stálo za jeho smrtí. „Nepřestanu se ptát, proč můj syn zemřel. Jestli proto, že to chtěl Bůh, nebo proto, že někdo udělal chybu. A jestli ji někdo opravdu udělal, podáme žalobu. Zajímá mě pravda," uzavřel to jeho otec.

 

Meningokok – smrtelná nemoc postihující hlavně teenagery
Strašák jménem meningokok: 14 zásadních otázek, na které musíte znát odpověď!

Autor: misp

Diskuze