Lisa Martinek
Zdroj: Profimedia
smutná zpráva

Záhadná smrt herečky (47). Lisa se nevrátila z dovolené v Itálii

Německem otřásla smrt oblíbené herečky Lisy Martinkové. Sedmačtyřicetiletá Němka zemřela v Itálii. Příčinu její smrti má odhalit nařízená soudní pitva.

Lisa Martineková byla s manželem Guillem Ricciarellim a třemi dětmi na dovolené v italském letovisku Grosseto. Smutnou událost potvrdil právník rodiny Christian Schertz. Více informací nechtěl s ohledem na pozůstalé sdělit.

 

Podle informací německého webu RTL.de herečka ztratila vědomí ve vodě, když se vyrazila potápět na pobřeží ostrova Elba. Její manžel si měl rychle všimnout, že něco není v pořádku a ženu vytáhnul z vody. Na místo přiletěl vrtulník záchranné služby, herečku se ale nepodařilo zachránit. Přesnou příčinu smrti by měla odhalit nařízená soudní pitva.

 

 

Lisa Martinková se proslavila v německých filmech a seriálech. V Německu byla uznávanou umělkyní. Čeští diváci mohou herečku znát například se seriálu Kriminalista. Martinková se nevěnovala jen televizní tvorbě, ale také divadlu. Za svou hereckou kariéru obdržela několik prestižních cen.

 

Martinková také pomáhala druhým. Založila iniciativu Mateřství, kde se snažila bojovat za práva žen ohledně volby porodu. Prosazovala přirozený porod, možnost volby porodních asistentek a dul.
 

4 fotky

 

Kam až hubnutí může zajít: Děsivý příběh dvojčat skončil smrtí
Pozor! Energy drinky mohou skrývat smrt

Autor: mik TN.cz

Diskuze