Amanda
Zdroj: Instagram
Podivné okolnosti

Záhadná smrt fitness trenérky slavných: Její tělo našla hospodyně na zvláštním místě!

Za podivných okolností zemřela fitness trenérka celebrit Amanda "Mandy" Blank († 42). Její hospodyně ji našla bez známek života. Co se stalo, zatím není jasné...

10 fotek
Mandy celý život pracovala na svém těle. Zářila na celosvětových fitness soutěžích a proslavila se jako fitness trenérka a bodybuilderka. Pracovala také s mnoha celebritami. Mezi nimi byli například Alex Rodriguez, Mickey Rourke, Marcus Allen, Michelle Monaghan nebo Jordana Brewster.

Teď je ale všemu konec - Amanda je mrtvá! Její hospodyně ji našla ležet ve vaně bez známek života. K domu v Los Angeles okamžitě zavolala záchranáře, ale těm už se ji zachránit nepodařilo. Příčina její smrti je neznámá, proto soud nařídil pitvu a toxikologické testy.

Mandy na svém zdraví pracovala celý život, už v 18 letech obsadila páté místo na prestižní soutěži World Fitness Olympia. Od té doby šla její kariéra jen nahoru a vyhrála řadu dalších soutěží. V roce 1999 získala dokonce titul světové šampionky, píše People.

"Bez zdraví a fitness nemám nic," napsala před časem na svou facebookovou stránku Amanda, která se objevovala i na titulních stránkách magazínů. Co nebo kdo stojí za její smrti, zatím není jasné.

Autor: mk

Diskuze