Tomáš Holý
Zdroj: oficiální zdroj
Řekla to jeho matce

ZÁHADNÁ SMRT dětského herce Tomáše Holého ( †21): Sousedka věděla, že zemře!

Smrt nejoblíbenější dětské hvězdy Tomáše Holého je dodnes pro mnohé velkou záhadou. O to děsivější je, že jeho sousedka o tom celou dobu údajně věděla.

5 fotek
Tomáš Holý se stal nejoblíbenějším dětským hercem celého Československa. Ač roku 1982 natočil poslední film, nikdy neupadl v zapomnění. Možná právě proto, že předčasně tragicky zemřel, se na něj nakonec nikdy nezapomene. Jak jistě všichni dobře ví, osudným se mu stal den 8. března 1990, kdy zemřel při tragické nehodě.

Tomášův kamarád Ota Kars napsal o herci knihu s názvem Jmenuju se Tomáš. Tam kromě dalších zajímavostí popisuje, jak v době, kdy byly Tomášovi dva roky, přišla jejich sousedka, která měla čarovné schopnosti, s děsivou předpovědí, kterou řekla Tomášově mamince Marii.

„Když byly Tomášovi asi dva roky, zavolala na Marii z okna paní Krůtová, ať k ní jde. Měla určité schopnosti a všichni o ní mluvili s velkou úctou. Mluvila o tom, že vidí, jak její syn jede na bílém koni, všichni se na něj dívají, ale pak mu spadnou knihy, což mohla být metafora toho, že nedokončí studia. Druhá verze o něm mluvila jako o kometě, která všechny ozáří a zhasne. Když se Marie ptala na vnoučata, Tomášovy děti, Krůtová jí opakovaně odmítla odpovědět a hovor ukončila,“ popisuje nejen v knize, ale také v časopise Téma Kars. Jak se zdá, žena celou dobu tušila, co zlého se jednou přihodí... Matku Tomáše ale raději nechala ve sladké nevědomosti.
 

Autor: bin

Diskuze