Timotej zemřel v koupelně
Zdroj: TV Markíza
Co se tam stalo?

ZÁHADNÁ SMRT: Čtrnáctiletý chlapec se odřel na hřišti. Rodiče ho pak doma našli mrtvého!

Čtrnáctiletý chlapec Timotej ze slovenské Trnavy si hrál jako obvykle na hřišti, kde si odřel břicho. Rodiče ho pak našli mrtvého v koupelně. Co se chlapci stalo?

Za velmi podivných okolností zemřel čtrnáctiletý Timotej pocházející ze slovenské Trnavy. Jeho rodiče si tento víkend vyrazili na společnou dovolenou a chlapce hlídala doma babička. Timotej si šel jako obvykle hrát na dětské hřiště, kde však utrpěl menší zranění. „Narazil do plotu a odřel si břicho a pánev, nestěžoval si na to, že by ho něco bolelo,“ vyjádřila se pro server cas.sk Marie (23), která všechno viděla.

Incident je to sice nepříjemný, nicméně na taková zranění se většinou neumírá. Když se ale chlapcovi rodiče v neděli kolem oběda vrátili domů, našli Timoteje v koupelně. Chlapec však nejevil žádné známky života.

Přivolaní záchranáři tak po dlouhém snažení Timoteje oživit, už mohli pouze konstatovat smrt. V chlapcově životě však nic nenasvědčovalo tomu, že by měl takto brzy zemřít. Může za jeho náhlou a záhadnou smrt návštěv na dětském hřišti? To ukáže až nařízená pitva a vyšetřování.

Autor: mic

Diskuze