Monika Marešová, Andrea Verešová a Jana Pištejová - 1
Zdroj: Instagram
Že by FaceApp?

Záhadná FOTKA Marešové a Verešové: Je tohle retuš? Na druhém snímku vypadají úplně jinak

Nedávno proběhla internetem kauza o tom, jak si celebrity retušují fotografie v aplikaci FaceApp, aby vypadaly dokonale! Realita byla pak hodně jiná, než fotografie, kterou zveřejnili na sociální síť. A teď je to tady zase!

Internetem kolují dva velmi podobné snímky Moniky Marešové, Andrey Verešové a jejich kamarádky Jany Pištejové. Na jednom vypadají všechny dokonale. Druhý už však tak lichotivý není. Že by byla tedy jedna fotografie upravená a druhá zachycovala skutečnost?

Anebo oba snímky dělí několik hodin času a krásky jsou jen unavené a vyfotily se po čase ve stejném seskupení i uspořádání? Tohle se opravdu nepovedlo. Andrea Verešová, Monika Marešová a Jana Pištejová, které si momentálně užívají dovolenou na řeckém ostrově Mykonos, se chtěly o své zážitky podělit fanoušky na sociální síti, ale netušili, že jsou někteří tak všímaví.

Zatímco na Instagramu Andrey Verešové se objevil snímek tří dokonalých krásek, slovenská návrhářka Jana Pištejová na svém Instagramu zveřejnila snímek, který je focený téměř ze stejného úhlu jako ten Verešové, ovšem dámy na něm vypadají dost jinak, hůř.

Použila tedy Andrea Verešová celebritami oblíbenou aplikaci FaceApp? Právě této aplikaci v minulých měsících propadla i Marešová. Jeden čas na Instagram dávala jedině fotky, které byly ve FaceAppu upravené. Když se na to ale přišlo, Monika s tím přestala.

Autor: mk

Diskuze