Lochnesská příšera - 4
Zdroj: Profimedia / Facebook Help2Rehome Scotland
Ohavný pohled

ZÁHADA LOCHNESSKÉ PŘÍŠERY: Nalezli ji mrtvou u jezera! Co se stalo? Podívejte se na snímky!

Lochnesská příšera je dlouholetou záhadou, o které se šušká po celém světě. Teď to vypadá, že nejenom žila, ale že už je tato skotská nestvůra i mrtvá. Její tělo bylo nalezeno přímo u 'jejího' jezera.

Kdo nikdy neslyšel o Lochnesce, jako by nebyl. Tento záhadný živočich vyvolává mezi lidmi po mnoho let horké diskuze. Ty se týkají především její možné existence. Za ta léta pronikla na veřejnost i různá videa, která naznačují, že by mohla Lochneska skutečně být žijícím tvorem, ale nikdy to nebylo tak zřejmé, jako se to zdá být právě teď.

Příběh Lochnesské příšery je známý již po staletí, ale skutečnou vlnu zájmu rozpoutal až ve druhé polovině 19. století článek v místních novinách. Nejtěsnější kontakt s příšerou, a zároveň největším dodnes zřejmým důkazem o její existenci, byla výpověď dvou manželů, kteří jeli autem kolem jezera. Pár musel zastavit, protože se mu přes cestu plazilo tmavé tlusté tělo, které skončilo právě v Lochnesském jezeře.

Dokonce i britská televize BBC po dobu dvou let pečlivě monitorovala dění v oblasti Lochnesského jezera, ale žádné získané záznamy nikdy nepotvrdily, že by se Skotové mohly pochlubit přežívajícím druhem tohoto druhohorního plaza. Nyní se však stalo něco, co vypadalo na první pohled jako skutečné odhalení dosud žijící příšery. Na břehu jezera byly nalezeny kosterní ostatky s vnitřnostmi, které délkou a tvarem připomínaly záhadného mýtického plaza. Bohužel objev, který učinil kolemjdoucí chodec, byl mylný. Jednalo se totiž o pouhou atrapu, kterou si tam nachystala televize jako rekvizitu pro natáčení seriálu. Tak zase nic, no...

 

ČTĚTE TAKÉ: 

Lochnesská nestvůra se objevila v Temži, podruhé za jeden týden

 

Autor: bin

Diskuze