Bodypainting - 1
Zdroj: YouTube.com
Splynula dokonale

ZÁHADA INTERNETU: V abstraktním obraze se skrývá tajemný výjev! Najdete ho během 5 vteřin?

Kdo zbožňuje záhadné obrazy, ve kterých se skrývá něco tajemného, tak je na správném místě! V tomto obraze je něco schované a vy to máte do 5 vteřin najít! Tak co, povedlo se?

Pokud si libujete v hledání předmětů, lidí a zvířátek v obrázcích, tak je tento článek přesně pro vás! Dnes se hledá žena, nahá žena! Abstraktní obraz skrývá tělo nahé ženy, ale samozřejmě, aby s obrazem splynula, není tak úplně nahá v pravém slova smyslu...

Žena je pomalovaná technikou body paintingu, kdy lidské tělo slouží jako malířské plátno. Technika je velmi efektivní, a tak původně úplně nahá žena bez jediného kousku oblečení, vypadá zdánlivě oblečeně. A v podstatě je. Je totiž zahalena do malířských barev a představ daného umělce.

V případě tohoto obrazu se jedná o Anke Catesbyho, který se přímo vyžívá v technice spojené s kamufláží. To znamená, že rád do obrazu schová nějakou přidanou hodnotu. Například nahou ženu! Sexy modelku tak pomaloval žlutou, červenou, černou a bílou barvou, aby dokonale splynula s obrazem. Tak co, našli jste ji?

Autor: bin

Diskuze