Hugh Grant - 1
Zdroj: Profimedia
Není vše, jak se zdá

ŠPATNÝ ČLOVĚK: Mysleli jste, že je Hugh Grant plachý a romantický? Ani náhodou! Tohle na sebe prozradil

Považovali jste populárního herce Hugha Granta (55) za milého a zdvořilého džentlmena? Omyl! Hercova osobnost je ve skutečnosti uplně jiná, než jakou známe z jeho filmů.

9 fotek
Lidé si často myslí, že herec má stejné charakterové vlastnosti, jako jeho filmová role. Hajzlík ve filmu bude hajzlíkem i ve skutečnosti, gentleman na plátně bude automaticky i gentlemanem v reálném životě. Oblíbený britský herec Hugh Grant se rozhodl tyto mýty vyvrátit. Tvrdí, že ve skutečném životě je přesným opakem, sympatických filmových charakterů, která se ho po řadu let drží.

"Jsem velmi naštvaný, když si lidé myslí, že jsem milý, stydlivý nebo zdvořilý anglický gentleman. Jsem kus špatného člověka a lidé by to měli vědět, "řekl Grant o své povaze a zřejmě tak připravil o ideály většinu svých fanynek.

Mimo jiné prozradil, že trpí zvláštním syndromem, který mu při filmování způsobuje velké problémy. "Mám absurdní syndrom, který mi způsobuje patetické záchvaty. Během natáčení scén jde všechno lehce, až se najednou začnu potit a zapomenu text. Jistý čas jsem dokonce režisérů prosil, aby nemluvili slovo 'akce'. Zjistil jsem, že mi toto slovo způsobuje záchvaty hrůzy. "

Grant také objasnil i jeden z hlavních důvodů, proč si po masivní slávě, kterou zažil po filmu Notting Hill v roce 1999, vybírá filmové role pečlivěji. Herec má překvapivě strach z kamer. Hlavní role tedy přijímá jen sporadicky...

 

Autor: bk

Diskuze