Tallia Storm - 1
Zdroj: Profimedia
To je zadnice

ŽÁDNÁ STYDLIVKA: Kráska Tallia Storm ji ukázala! Ztratila zpěvačka soudnost?

Zpěvačka Tallia Storm nemá žádný velký hit a ani se neřadí mezi bůhvíjaké hvězdy. Přesto velmi často zdobí bulvární plátky. Tato mladá kráska totiž na veřejnosti ráda vystavuje svou sexy postavu a hlavně její části, které by se všude takhle ukazovat asi neměly.

5 fotek
Tallia Storm je mladá nadějná britská zpěvačka, kterou v pouhých třinácti letech objevil slavný Elton John. Dívka má na kontě pár písní, avšak na pravý průlom do světa hudebních hvězd teprve čeká. Podle nových fotografií to však vypadá, že si mladá zpěvačka řekla, že když to nepůjde hudbou, alespoň zkusí zaujmout tělem.

Kráska si vyrazila na prosluněný Barbados a rozhodla se vyzkoušet paddleboarding. Jedná se o sport, který krouží mezi surfingem a windsurfingem, kde ovšem nemusíte čekat na správnou vlnu, pořádný vítr a nepotřebujete ani plachtu. Stačí jen prkno a pádlo.

Tento sport krásku evidentně zaujal. Kroutila se při něm totiž jako žížala a ukazovala svou postavičku v plavkách. Přítomné pány jistě zaujal pohled na pozadí, které mladá zpěvačka několikrát ochotně vystrčila. Podle fotografií, které nafotili paparazzi, to skoro vypadá, že celou dobu trávila v předklonu. Tak snad nás Tallia v budoucnu zaujmě i něčím jiným, než jen svým zadečkem.

Autor: bk

Diskuze