Muž v bazénu
Zdroj: Profimedia
Noční můra

PANIC OTCEM. Mladík vypustil sperma v bazénu plném dívek. Neuvěříte, kolik má teď dětí!

Byla to jedna velká párty. Stačila však jediná minuta, která změnila mnoha teenagerům život. Dívkám bylo třináct až sedmnáct let. Co se stalo?

Pár krásných holek, rozjetá párty a bazén - lákadla, kterým nepodlehle málokdo. Když tedy uviděl mladík rejdiště krásek v bazénu, neovládl se, a musel se k nim připojit. Jenže jeho nezkušenost a neposkvrněnost zapřičinila, že zkrátka neudržel svého "kámoše" na uzdě, a přímo v bazénu ejakuloval.

Těžko říct, jak se mu to podařilo, ale podle všeho tím oplodnil šestnáct dívek, které plavaly v bazénu! Mladík prý trpí poruchou, která zvyšuje účinnost jeho spermií, a dělá z něj tak extra plodného samce.

"Jsem si jista, že na party k žádnému sexu nedošlo," říká Daliah Jennings, která v městečku Tallahassee na Floridě slavila narozeniny. "Dítě se v mém lůně ocitlo shodou okolností."

K šílené "oplodňovací" akci se vyjádřil i lékař John Suzukima z nemocnice Tallahassee Memorial Healthcare Hospital. Podle jeho slov k takové situaci může dojít, pokud jsou spermie muže extrémně aktivní a mají dobrou výdrž. Pak dokážou celkem snadno započít rozmnožovací proces.

Orální sex: Jaké jsou časté omyly mužů?
Sex na usmířenou? Po hádce přijde často ta největší rozkoš
Všechno, co jste netušili o spermatu!

Autor: lor

Diskuze