SMS na špatné číslo - 1
Zdroj: Twitter
Nečekané!

TRAPAS: Dostal od holky falešné číslo! Když na něj napsal, přišla mu dost zarážející odpověď

Už jste někdy dostali falešné číslo? Rozhodně v tom nejste sami. Tihle chlapci o tom ví své...

2 fotky
Znáte ten trapný pocit, když někomu napíšete a přijde vám odpověď, že jste dostal/a špatné číslo? Ten ponižující pocit nesnáší asi každý. Najde se ale pár vtipálků, kteří si z toho dokáží udělat pořádnou legraci.

Vezměme to ale z pohledu těch, jejichž číslo bylo zneužito. Jedné z oběti napsal chlapec, který chtěl po "dívce" nějakou hanbatou fotku. A to proto, že si samozřejmě myslel, že píše té podvodnici, která mu číslo dala, nikoliv cizímu klukovi. Cizinci pak přišla takováto zpráva: „Jsi doslova jednou z nejkrásnějších žen, kterou jsem kdy viděl. Pošli mi své akty.“ A aktů se oklamaný chlapec opravdu dočkal, jen na něm nebyla dívka, kterou čekal, ale vtipálek, kterému číslo opravdu patřilo.

V jiném případě zase nastala situace, že chtěl chlapec svůj objekt touhy oslnit nejdříve vlastní obnaženou fotkou. A není radno si nic nalhávat, z toho kouká ještě větší trapas. Protože to nemůže dopadnout jinak, než se se mu vysměje a konverzaci včetně fotky zveřejní na sociální síti.

Nabízí se otázka proč se vlastně falešná čísla dávají? Pro většinu žen to bývá nejsnazším únikem před nedobytným ctitelem. Nebylo by ale nejlepší říct chlapci rovnou ne a nedávat mu plané naděje završené monstrózním trapasem?

Autor: Beat

Diskuze