Conor McGregor - 4
Zdroj: Instagram
Zlatá klec

Začínal jako instalatér, dnes se topí v penězích: LUXUSNÍ ŽIVOT Conora McGregora vás rozseká!

Světe div se... Začínal jako instalatér, dnes doslova "plave" v penězích! Známý profesionál v MMA Conor McGregor (29) si žije jako král. A kde si užíval naposledy?

17 fotek
Nedávno proběhl zápas století mezi McGregorem a Floydem Mayweatherem. Conor sice prohrál, ale to nemění nic na tom, že oba bez ohledu na vítěze, si přišli na neskutečně velký balík peněz.

Mezi sebou si rozdělili neuvěřitelných 700 milionů dolarů, což je v přepočtu 15,5 miliardy korun! Ne nadarmo se poslední zápas přezdíval "The money fight". Conor se rád chlubí a to dokazuje i jeho profil na Instagramu. Ten je plný fotek drahých aut, luxusních hodinek nebo přepychových destinací, kde rád tráví svůj volný čas.

Poslední příspěvky ukazují velmi přepychovou jachtu, jejíž majitelem je ruský miliardář. Conor se na ní plaví napříč Karibikem. Cena jachty činí 360 milionů dolarů a je tím pádem nejdražší jachtou na světě. Loď se může pochlubit 300 stožáry (většími než Big Ben), má osm palub, bazén, podvodní podvěs a má délku 142,8 m. Pokud chcete vidět, kolik zábavy si tento mladý Ir na palubě užil, určitě sledujte jeho profil.


 

Autor: veh

Diskuze