Domácí úkol
Zdroj: YouTube.com
Tak ta je dobrá!

Žáci dostali neobvyklý domácí úkol. Když rodiče uviděli zadání, museli si myslet, že se učitelka zbláznila!

Žáci londýnské základní školy měli den před velkým testem. Místo toho, aby se ale učili, dostali od paní učitelky skutečně kuriózní úkol, na který asi nikdy nezapomenou!

Asi to ví každý z nás, alespoň každý, kdo byl aspoň trochu pilným studentem. Před každou písemkou je každá minuta drahá a žácí se učí doslova do poslední vteřiny, než bejde učitel spolu se zadáním testu do třídy.

To si nejspíš dobře uvědomovala i sama učitelka paní Thomsová, která bude na první dojem působit, jako opravdu krutá a zlá, opak je však pravdou. Svým studentům totiž zadala před velkým testem opravdu sálodlouhý domácí úkol. A co obsahoval? To se budete asi dost divit! Zadání udělalo během chvilky z paní učitelky pedagoga snů. Napsala totiž na počítači zadání úkolu, kde stálo, co mají studenti dělat. Kupodivu to nebylo nic, co by souviselo s učením a pilnou přípravou do školy.

Učitelka totiž zvolila naprosto opačný postup. Napsala studentům seznam toho, jakými všemi způsoby se mohou před obávaným testem zrelaxovat a odpočinout si. Mezi jejími radami je tak jízda na kole, čtení knížky, sledování oblíbeného tv programu, usmívání se a konzumace gumových medvídků či zmrzliny. No uznejte sami, kdo by na základní škole nechtěl dostat takový kreativní a zábavný domácí úkol?

Autor: bin

Diskuze