Učitel dostal dárek
Zdroj: YouTube.com
Hohoho

VIDEO: Žáci dali učiteli netradiční dárek. Jeho reakce je pro ně už navždy nezapomenutelná!

Když už se blíží vánoční čas a je na čase dát škole na chvilku sbohem, tak je hezké učiteli donést dárek. Tahle třída se rozhodla netroškařit a učitele dárkem vážně dojala. Co originálního dostal?

Na konci školy děti nosívají učitelům dárky. Obvykle to bývá buď kytka, čokoláda nebo láhev vína. To připadalo žákům pro učitele psychologie málo a rozhodli se pro nestandardní dárek. Koupili mu tenisky značky Vans! Takové, které sám profesor studentům rád chválil. Nikdy ho však nenapadlo, že právě ony dostane. Není se čemu divit! Nejedná se o žádné levné boty, ale o stylovou záležitost.

Jednomu studentovi se podařilo zachytit učitelovu reakci na telefon, a ta byla vskutku úchvatná. „Tohle je pro mne vším,“ jásal dojatě učitel. Okamžitě si sundal své staré boty a nasadil si módní kecky. Vypadal v nich báječně.

Studenti neměli daleko k slzám. Tohle jim skutečně vyšlo. Profesor ještě několikrát poděkoval. Nefalšovaná radost na něm nešla přehlédnout a svědčí o tom i fakt, že video s jeho reakcí dojímá tisíce diváků na internetu. Takového učitele by si přál asi každý.

Autor: Beat

Diskuze