Natalia Borodina - 1
Zdroj: facebook.com
Jen pro silné nátury

DRASTICKÉ ZÁBĚRY: Žena se polonahá vykláněla z okýnka! To se jí stalo osudným

Mladá žena za jízdy z auta vystrkovala polonahé tělo a její kamarádka ji při tom natáčela na mobil. To byly

8 fotek
Dvě Rusky si společně vyrazily na dovolenou do Dominikánské republiky a pořádně si to užívaly až do posledních okamžiků. Jednu z nich to stálo život.

Při projížďce autem se Natália Borodinová (35) pouze ve spodním díle plavek nakláněla z okénka. Její kamarádka Ivana Bojračuková (32), která řídila vůz, ji při tom ještě stihla natáčet na mobilní telefon. Natálie do kamery předváděla „žhavou“ show. V blízkosti silnice stála značka, které se řidička zabraná do pořizování videa nevšimla. Natália vykloněná polovinou těla z auta do ní narazila hlavou a na následky vážných zranění v nemocnici zemřela. Ivana byla zatčena kvůli podezření řízení pod vlivem alkoholu.

Natáliina rodina truchlí a říká, že si nemohou dovolit zaplatit 15 tisíc liber za transport těla na pohřeb do Ruska. Přiznali, že jejich dcera neměla uzavřené cestovní pojištění. Její kamarádka Elena Korolyová je pobouřena tím, že lidí Natálii na internetu soudí. Řekla: „Své chudé rodině se vším pomáhala. Byla jediná z rodiny, kdo pracoval. Doufala v lepší budoucnost. Každý může udělat chybu, tak proč bychom ji měli soudit pouze na základě jednoho videa?“

Moskovsky Komsomolets zveřejnil zprávy o tom, že 95 procent úmrtí Rusů v zahraničí je způsobeno „vlastní hloupostí“. Nikoliv teda v důsledku teroristických útoků nebo přírodních katastrof.

Autor: mk

Diskuze