Jessica Saunders - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
To je zlé

Dívka si na internetu koupila šaty: FOTO nemravného oblečku, který jí přišel!

Při nakupování na internetu je vždy riziko, že vám přijde jiné zboží, než jste očkeávali. Aebo k vám objednávka vůbec nedorazí. Jessica Saunders (19) z britského Kentu si na eshopu koupila černé šaty. Nemohla ale uvěřit tomu, co jí poštou v balíčku nakonec přišlo.

Studentka kriminologie si objednala jednoduché černé šaty s vysokým rozparkem. Byla ale trochu zaskočená, když si je poprvé vyzkoušela. Barva i velikost sice seděly, když se však do nich nasoukala, zjistila, že jí jen těžko zakrývají intimní partie.

Svoje foto v nových šatech sdílela na sociálních sítích a trochu zažertovala: „Pro koho na světě to vůbec vyrobili? Pro lidi, kteří se chtějí nechat zavřít za veřejné pohoršení?“

Šaty za 20 dolarů (450 Kč) se prodávají i v červené barvě. Na produktové fotografii z obchodu jsou sice na modelce možná až nebezpečně krátké, ale stále zakrývají, co mají. „Přidejte si tyto vražedné mini do vaší kolekce na sobotní večer. Díky vysokému rozparku a hlubokému dekoltu budou vypadat skvěle s páskovými lodičkami a koženou bundou,“ uvádí prodejce na webu.

Jessica šaty nakonec vrátila. Nebyla ale jediná zklamaná zákaznice. Brittany Colley (19) zažila přímo noční můru a měla zkažený celý silvestrovský večírek. Rozplakala se, když otevřela balíček ze stejného eshopu a zjistila, že jsou v něm zcela jiné šaty, než si objednala. Brittany si totiž kupovala šaty na poslední chvíli a přišly jí, zrovna když byla v práci. „Brečela jsem, protože jsem neměla co na sebe a ty šaty jsou tak odporné, že si je na sebe nemohu vzít.“

Autor: kap

Diskuze