Jasmina Alagič
Zdroj: Instagram, Jasmina Alagič
Těhotenství

Za chvíli budou tři: Jasmina prozradila, že porod klepe na dveře

Jasmina Alagič (29) už se pořádně zakulacuje. Vždyť také prozradila, že porod už se blíží. Budoucí tatínek Rytmus (42) je naměkko a společně si užívají každou chvilku. Půvabná moderátorka nyní popsala, jak svoje těhotenství prožívá.

Těhotenství si užívá plnými doušky. Na rozdíl od ostatních žen to pro ni není tak náročné. Otázky ohledně porodu ale Jasmině chodí neustále, a tak se rozhodla popsat, jak se vlastně cítí.

"2v1 se nám začíná pomaličku krátit. Nebylo mi zle. Je to pro mě krásné období a spí se mi dobře. Nehoním svého muže ve tři ráno, protože chci okurky s čokoládou. Já chci totiž 24/7 jenom čokoládu. Tu mám ve špajzu vždycky. Na svoje těhotenství neupozorňuji 30x za den a nijak si ani nemyslím, že potřebuju víc pozornosti, protože jsem těhotná," napsala svým příznivcům na Instagram. 

"Nečtu jednu knihu za druhou a nejsem součástí žádných diskuzí ani fór," dodala s tím, že hlavní je, aby byl její syn šťastný. 

Svého syna už se rapper s Jasminou nemohou dočkat. Aby jich náhodou nebylo málo, pořídili si před nedávnem ještě královského pudla – fenku Daphne.

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!
Hloupé mýty? Omyl! Tyhle rady našich babiček skutečně platí!

Autor: Han

Diskuze