15 důvodů, proč miluji svou ženu
Zdroj: facebook
Chlap, jak má být

Krásná dívka trpěla těžkými depresemi. Její manžel vymyslel úžasnou věc, která jí vrátila chuť žít!

Molly se i přes svůj mladý věk utápěla v těžkých depresí. Deprese je nemoc, kterou nelze podceňovat, a tak se její muž rozhodl, že v tom svoji ženu nenechá. Udělal něco, co jí pomohlo se ze zoufalého psychického stavu dostat! Šťastná to žena.

Deprese se často velmi podceňují. Je to nemoc lidského ducha a mysli a je ve skutečnosti kolikrát mnohem bolestivější, než nemoc fyzická. Slabší jedinci, kteří se do tohoto stavu dostanou, kolikrát neví, jak z toho ven. pak to řeší nešťastnými způsoby, které netřeba zde zmiňovat. Jisté je, že v první řadě to chce pomoc odborníka, psychologika a psychiatra, kteří jsou kvalifikovaní v oboru a ví, jak takovému člověku pomoci.

Jsou ale také situace, kdy nejvíce nemocnému pomohou jeho blízcí. A na to přesně myslel Molyin manžel. Jednoho dne, když se Molly vrátila domů ze služební cesty do San Francisca, našla ve své ložnici krásný a srdečný vzkaz od svého manžela Toma. Ten na zrcadlo napsal něco tak úžasného, že by to zahřála u srdce i největšího cynika a necitu. Tom totiž na zrcadlo napsal „15 důvodů, proč miluji svou ženu“.

ÍTímto nádherným gestem chtěl pomoct své ženě dostat se z psychických obtíží. Chtěl ji touto netradiční, ale krásnou formou vyjádřit  svou bezmeznoz lásku a podporu. Gesto, které je skutečně hodno obdivu, okomentovala Molly slovy: „Bojuji s depresí už nějakou dobu a asi mě čeká ještě dlouhá cesta. Ale jsem šťastná, že mám svou druhou polovičku, která mi pomáhá. Možná je to jen pár slovíček na zrcadle, ale když je každý den ráno uvidím, uvědomím si, že nejsem sama“.

 

A co že přesně tom na zrcadlo napsal?  Tady si můžete přečíst oněch "15 důvodů, proč miluji svou ženu." Krásné, co říkáte?

1. Je mým nejlepším přítelem.
2. Nikdy se nevzdává.
3. Dává mi prostor, abych mohl pracovat na svých šílených projektech.
4. Každý den mě rozesmívá.
5. Je úžasná.
6. Akceptuje mě takového, jaký jsem.
7. Je to nejhodnější osoba, kterou znám.
8. Má krásný hlas, když zpívá.
9. Jednou se mnou šla na striptýz.
10. Prožila v životě několik tragédií, a přesto je optimistická.
11. Plně podporovala moji kariéru a vždy mě následovala.
12. Aniž by si to uvědomovala, udělal bych pro ni mnohem víc, než jsem kdy udělal pro kohokoli jiného.
13. Zvládla pořádný kus práce ve své vlastní kariéře.
14. Malá zvířátka ji rozplakávají.
15. Chrochtá, když se směje.

 

Autor: ham

Diskuze