Slavný brazilský karneval - 8
Zdroj: Profimedia
Oblečená neoblečená...

ŇADRA, ROZKROKY, VŠECHNO VEN! Nejodvážnější kostýmy karnevalu v Riu nenechávají prostor pro fantazii. GALERIE

Jednou v roce se do brazilského Ria de Janeira sjedou lidé ze všech koutů světa na obří čtyřdenní mejdan. Nespoutanost, extravagance a spousta odhalené kůže jsou hlavními lákadly. Jak vypadaly nejodvážnější kostýmy?

11 fotek
Asi málokdo by čekal na oficiálním průvodu v městě odhalená ňadra i rozkroky. Na karnevalu v Riu je to však úplně normální. Čím odvážnější, tím lepší. Oblečení je nepřítel, spousta tanečnic je pokrytá pouze vrstvou třpytek, kamínky a peřím. Čím vybavenější krásky jsou, tím více své přednosti dávají na odiv.

Masy lidí pohybující se ve svižném rytmu samby, hudba, pot a spousta alkoholu. Karneval v Riu je známý svou nespoutaností a erotizující atmosférou, rozhodně by se nehodil na pohodovou rodinnou dovolenou. Děti by měly zůstat doma, na druhou stranu určitě na něm spousta dětí vznikla.

Někteří tanečnice zvolily nákladné róby tvořené mnoha vrstvami, jiným stačilo pár barevných tkaniček. V galerii si můžete prohlédnout ty nejodvážnější kostýmy, které už skutečně žádný prostor fantazii nenechávají.
 

Autor: mkr

Diskuze