Znásilnění
Zdroj: YouTube.com
Strach, nebo sobectví?

Z TOHO MRAZÍ: Muž znásilňoval dívku uprostřed ulice. Reakce kolemjdoucích vás šokuje! VIDEO

Latinské pořekadlo praví Homo homini lupus neboli Člověk člověku vlkem. Své si o tom ví obyvatelka indického města Visakhapatnam – poté, co byla brutálním způsobem znásilněná, musela zažít ještě něco hrozného...

V indickém městě Visakhapatnam se stalo něco, co je pro Evropany naprosto nepochopitelné. Podnapilý muž znásilnil mladou ženu přímo uprostřed rušné ulice. I přesto, že kolem bylo hodně lidí, nikdo nezavolal policii ani ženě nepomohl. Někdo si dokonce celý incident natočil na mobil. Informoval o tom The Hindustan Times.

Podle The Hindustan Times dva dny před tím se žena rozhádala s manželem a odešla z domova. Dva dny žila na ulici a téměř nic nejedla. Proto neměla dost síly, aby násilníkovi vzdorovala. Obviněný třiadvacetiletý Ganji Silva byl zadržen a znásilněná žena byla odvezena do nemocnice. O jejím stavu nechce policie podávat žádné informace. 

Záznam celého incidentu se dostal na internet a později ho ve zprávách odvysílala i americká CNN. Veřejnost pobouřilo nejen jednání násilníka, ale hlavně nezájem kolemjdoucích.

Autor: Iri

Diskuze